Monitoring temperatury z wydrukiem raportów

Oferujemy rozwiązanie pozwalające na monitorowanie temperatury w przestrzeni ładunkowej pojazdu oraz wykonywanie wydruków temperatur za wskazany okres.

System współpracuje z rozwiązaniem do monitoringu pojazdów DS Locate firmy Data System. Rozwiązanie jest bezprzewodowe. Dane na temat temperatury pobieranie są bezprzewodowo z systemu monitoringu DS Locate.

System składa się z następujących elementów montowanych wyłącznie w kabinie kierowcy:

1. Terminal bezprzewodowy
Informacja na temat temperatury wyświetlana jest na dotykowym ekranie ciekłokrystalicznym. Ponadto na ekranie terminala znajduje się przycisk do wydruku temperatur za wskazany przez kierowcę okres. Terminal pozwala także na ustawianie alarmów temperaturowych dla kierowcy, które umożliwiają na szybką reakcję w przypadku przekroczenia norm. Możliwe jest także wysyłanie danych temperaturowych na wskazanego maila.

Na raporcie oprócz danych temperaturowych automatycznie umieszczane są informacje na temat rozpoczęcia i zakończenia jazdy. Terminal automatycznie zmienia tryby świecenia ekranu dzień / noc. Posiada zasilanie awaryjne pozwalające na prace bez zasilania z pojazdu. Montowany jest w uchwycie w kabinie kierowcy. Możliwe jest jego przeniesienie do innego pojazdu i sparowanie z innym pojazdem.

2. Drukarka bezprzewodowa
Drukarka termiczna posiadająca własne zasilanie. Pozwala na wydruk raportu, który jest generowany przez Terminal bezprzewodowy. Zamocowana jest w kabinie pojazdu. Podłączona na stałe do zasilania pojazdu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zacznij oszczędzać! Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.