O Nas

Lider rozwiązań telematycznych

Data System od ponad 17 lat dostarcza klientom usługi z zakresu monitoringu i lokalizacji. Jesteśmy polskim producentem wszystkich oferowanych rozwiązań. Cechuje nas elastyczność oraz innowacyjność. Skupiamy się na lokalizowaniu oszczędności u naszych klientów i wdrażaniu rozwiązań umożliwiających ich osiągnięcie.

 

Centrala firmy mieści się w Poznaniu. Tutaj znajdują się główne działy firmy, m.in. dział handlowy, operacyjny, IT czy finansowy.

 

Nasz zespół ekspertów prowadzi cykliczne warsztaty i szkolenia wspierające klientów w optymalnym korzystaniu z naszych usług.

 

W celu zapewnienia naszym klientom ciągłego kontaktu z firmą Data System, 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku dostępni są konsultanci, pracujący w Biurze Obsługi Klienta. Dodatkowo na co dzień zespół inżynierów, techników oraz programistów czuwa nad jakością świadczonych usług i ich dalszym rozwojem.

 

Montażem i serwisem produktów oferowanych przez Data System zajmują się Instalatorzy, którzy wyposażeni są w pojazdy ze specjalistyczną zabudową oraz wyposażeniem technicznym pozwalającym na montaż i serwis każdego z produktów. Do montażu sond paliwa oraz ich kalibracji przeznaczone są, będące w posiadaniu firmy, specjalne pojazdy wyposażone w mobilną stację benzynową. Współpracujemy również na terenie całego kraju z siecią wyspecjalizowanych warsztatów, wykonujących szerokie spektrum naszych usług.

 

Zacznij oszczędzać! Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.