Monitoring Kontenerów

monitoring kontenerówDS Kontener to kompleksowe i unikatowe rozwiązanie do stałego monitoringu różnego typu kontenerów. Dzięki certyfikowanemu rozwiązaniu z każdego kontenera zbierana jest informacja o stanie jego zapełnienia, lokalizacji oraz próbie kradzieży czy zniszczenia. Szeroki system raportów oraz alarmów informuje właściciela o wszelkich zdarzeniach, zarówno tych typowych jak i niepokojących. Wyjątkową funkcjonalnością rozwiązania jest również możliwość plano-
wania trasy opróżniania kontenerów
oraz otrzymywania sugestii optymalizacji ich ustawień w danym terenie.

Napisz - oddzwonimy

 

 

Funkcje produktu:

 • 1. Poziom zapełnienia kontenera
  W sposób ciągły prezentowana jest informacja o stanie zapełnienia każdego kontenera. Dzięki takiej informacji możliwe staje się optymalne zaplanowanie terminu opróżniania poszczególnych kontenerów.
 • 2. Stały monitoring kontenerów
  Dzięki stałemu monitoringowi znana jest lokalizacja kontenera, moment jego pojawienia w wyznaczonej strefie oraz jej opuszczenie.
 • 3. Informacja o kradzieży lub dewastacji
  Każde nieautoryzowane przemieszczanie się kontenera, jego przewrócenie, wstrząsy lub podpalenie jest natychmiast sygnalizowane w postaci alarmu w aplikacji.
 • 4. Przywołanie operatora
  Urządzenie posiada funkcjonalność przywołania operatora w sytuacji zapełnienia kontenera. To optymalizuje czas jego efektywnego opróżniania i przemieszczania.
 • 5. Identyfikacja pracownika obsługującego kontener
  W oparciu o autoryzację system pokazuje dokładny dzień, godzinę oraz dane pracownika, który przewoził kontener lub dokonywał jego opróżnienia.
 • 6. Tryb pracy kontenera
  W oparciu o stałe przesyłanie danych, system informuje o licznych statusach: przewożeniu, zasięgu sieci GSM, stanu naładowania akumulatora oraz aktualnych i archiwalnych zdarzeniach.
 • 7. Własne źródło zasilania
  Bezobsługowa praca na własnym źródle zasilania, nawet do 3 lat. Systemy minimalizujące pobór energii pozwalają na pracę bez wymiany akumulatora przez kilka lat.
 • 8. Komunikat stanu naładowania akumulatora
  Na bieżąco każdy kontener wysyła dane dotyczące stanu naładowania akumulatora utrzymującego system monitoringu w gotowości.
 • 9. System alarmów
  Rozwiązanie pozwala zdefiniować, które zdarzenia są uważane za nieprawidłowe, oznaczyć je jako alarmy i wysyłać zarówno do aplikacji jak i na wskazany adres e-mail. Dodatkowo mogą one zostać uzupełnione sygnałem dźwiękowym w aplikacji.
 • 10. Odporna konstrukcja
  Solidna i odporna na dewastację zabudowa systemu uwzględnia pracę w trudnych warunkach zarówno atmosferycznych jak i mechanicznych.

Zacznij oszczędzać! Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.