DS Samouczek - eco-driving wózków widłowych

DS Samouczek to edukacyjne narzędzie przeznaczone do poprawy jakości pracy operatorów wózków widłowych.

Pełni rolę strażnika eco-drivingu, a dzięki sygnałom wizualnym i dźwiękowym na bieżąco informuje operatora o spowodowaniu przez niego udaru, a także jego sile. Na panelu oraz równolegle w aplikacji DS Locate Forklift wyświetlana jest informacja o udarach słabych i silnych, w skali od 0 do 9. DS Samouczek pełni również rolę panelu diagnostycznego, wyświetlając gotowość systemu do pracy oraz jego status.

 

Podstawowe funkcje

Sygnalizacja wizualna i dźwiękowa. Operator otrzymuje na bieżąco informacje o sile udaru, z podziałem na udary słabe w skali od 0 do 4 i silne od 5 do 9.

Diagnostyka pracy systemu. Dzięki określonej sygnalizacji świetlnej, urządzenie informuje o statusie pracy systemu, trybie czuwania czy awarii.

Odzwierciedlenie zdarzeń w aplikacji. W chwili wystąpienia zdarzenia natychmiast również w aplikacji pojawia się informacja o udarze oraz diagnostyce wózka.

Identykacja operatora. Informuje o obecnosci karty operatora i jego autoryzacji do uruchomienia wózka widłowego.

Status pracy systemu nadzoru. Określone konguracje diod na wyświetlaczu informują nie tylko Operatora, ale i nadzór techniczny, czy system monitoringu działa poprawnie, czy został wyłączony.

Odporna obudowa. System zamknięty jest w szczelnej, estetycznej i przede wszystkim wytrzymałej, kompaktowej obudowie, odpornej na prace w trudnych warunkach.

Czytelny wyświetlacz. Dzieki optymalnej wielkości urządzenia oraz wysokiej jakości wyświetlacza, komunikaty nie mogą pozostać nie zauważone.

Współpraca z DS Koncentratorem. System DS Samouczek jest powiązany z wewnętrznym, zaawansowanym panelem diagnostycznym, dzięki czemu ma możliwość prezentacji tych danych na swoim wyświetlaczu.

 

Eco-driving

DS Samouczek to nie tylko bezpośrednie podnoszenie standardu jakości i bezpieczeństwa pracy Operatora, ale również informacja dla Administratora floty, który w aplikacji DS Locate Forklift widzi zdarzenie w tym samym czasie wraz z informacją o sile udaru. Do oceny jakości eco-drivingu w firmie służą:

  • Raport Samouczek
  • Raport Pracy Operatora
  • Ranking najlepszego Operatora
  • Ranking najlepszego wózka
  • Raport silnych udarów

Zacznij oszczędzać! Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.