• Wigilia firmowa i podsumowanie roku 2017 w Data System Group

  2018-01-04
  autor: Mikołaj Dulęba

  Przełom Nowego i Starego roku to okazja do podsumowań. Podczas Wigilii firmowej Zarząd Data System Group podsumował to co wydarzyło się w 2017 r.

  Wigilia firmowa, która odbyła się 14 grudnia w poznańskim Hotelu Ramka, była nie tylko okazją do integracji i składania sobie życzeń, ale również podsumowania minionego roku. Zarząd firmy w osobach Prezesa Pana Tomasza Waligóry i Wiceprezesa Pana Pawła Fryczyńskiego dokonał krótkiej retrospekcji tego co się wydarzyło i jakie są plany na obecny już, 2018 rok.

  Pan Paweł Fryczyński podkreślił postępy firmy Data System Group na polu technicznym, szczególnie jeśli chodzi o monitoring kontenerów i ograniczenie poboru mocy przez system DS Kontener. Pan Paweł wskazał również kierunki, w których firma będzie zmierzać w kolejnych latach, a jest to wspomniany właśnie monitoring kontenerów, bardzo dynamicznie rozwijający się monitoring wózków widłowych jak i nowe usługi, które pojawią się w ofercie, np. monitoring osób czy zwierząt.

  Pan Tomasz Waligóra skupił się na zmianach jakie zaszły w strukturze firmy, między innymi bardzo dynamicznym rozwoju działu IT oraz rozbudowie Biura Obsługi Klienta. Wspomniana została też duża jakościowa zmiana polegająca na przejściu z umów papierowych na elektroniczne, dzięki czemu firma stała się jeszcze bardziej "eko". Następnie obaj Panowie życzyli wszystkim pracownikom wesołych i spokojnych świąt, a także udanego roku 2018.

  Dalszą część wieczoru uświetnił występ saksofonisty oraz naszego "firmowego" małżeństwa - Agnieszki i Bartka, którzy zaprezentowali niesamowity popis tanecznych umiejętności, nie obyło się również zadań i konkursów tanecznych przygotowanych dla całej firmy.

  Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego wieczoru.

Blog Blog

Tematy warte zajrzenia!

FAQ FAQ

Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

Pomoc Pomoc

W przypadku problemów prosimy o kontakt.

Do pobrania Do pobrania

Pliki, które mogą Ci się przydać.

Mapa Mapa

Mapa strony. Na wszelki wypadek.