• Data System Group na tragach ITM Polska

  2018-06-15
  autor: Mikołaj Dulęba

  W dniach 5-8 czerwca firma Data System była jednym z wystawców podczas targów logistyki, magazynowania i transportu Modernlog 2018, mających miejsce w ramach ITM Polska.

  Jest to jedno z największych wydarzeń goszczących na Międzynarodowych Targach Poznańskich, jak i jedna z największych imprez wystawienniczych branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nam przyniosła wiele ciekawych kontaktów, spostrzeżeń i otworzyła kolejne możliwości.

  Stoisko Data System Group mieściło się w Pawilonie 7A, który poświęcony był rozwiązaniom logistycznym w produkcji, transporcie i magazynowaniu, zaprezentowaliśmy na nim dwa systemy monitoringu: DS Locate Forklift, poświęcony wózkom widłowym oraz DS Locate Kontener, który monitoruje kontenery otwarte, intermodalne oraz na odpady. Największym zainteresowaniem cieszyło się w szczególności to pierwsze rozwiązanie.

  W opinii zwiedzających system nadzoru wózków widłowych jest innowacyjnym produktem, który odpowiada na wiele potrzeb Klientów. Niewątpliwą zaletą dla wielu potencjalnych Klientów był fakt, że DS Locate Forklift to rozwiązanie, które można dopasować pod danego kontrahenta i jest stale rozwijane.

  Poniżej prezentujemy kilka zdjęć stoiska Data System Group.

   

Blog Blog

Tematy warte zajrzenia!

FAQ FAQ

Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

Pomoc Pomoc

W przypadku problemów prosimy o kontakt.

Do pobrania Do pobrania

Pliki, które mogą Ci się przydać.

Mapa Mapa

Mapa strony. Na wszelki wypadek.