• ALARMY - nowa usługa. Reaguj szybko, oszczędzaj czas i pieniądze.

  2018-01-19
  autor: Mikołaj Dulęba

  Od 22 stycznia w systemie DS Locate i DS Locate Forklift zostanie uruchomiony nowy moduł alarmów. Jakie to oznacza korzyści dla użytkowników?

  Funkcjonalność alarmów to nasza najnowsza usługa, dzięki której zarządzający flotą mogą samodzielnie tworzyć i edytować powiadomienia, umożliwia ona szybką reakcję i pozwala zaoszczędzić czas przeznaczony na analizę floty.

  Alarmy są definiowane samodzielnie przez użytkownika aplikacji i będą przesyłane na wybrany adres e-mail, numer telefonu w formie wiadomości SMS lub jako alarm w aplikacji.

  Funkcja jest bardzo prosta do skonfigurowania. Po zalogowaniu do aplikacji, użytkownik przechodzi do modułu „Usługi”, a następnie do sekcji „Alarmy”. W tym miejscu można dowolnie tworzyć i edytować alarmy. W pierwszej kolejności ustalamy nazwę alarmu, wybieramy pojazdy, dla których alarm ma być generowany oraz co najważniejsze – warunki, które ten alarm uruchomią. Może to być np. zderzenie, przekroczenie prędkości, itd.

  Również możliwe jest określenie wartości warunku, np.:

  warunek: zderzenie, wartość: słabe w przód”,

  a także stworzenie kilku warunków zaistnienia jednego alarmu. Na koniec konfiguracji użytkownik podaje adres e-mail, numer telefonu lub wybiera wariant alarmu w aplikacji i zatwierdza całość.

  Od teraz już nie musisz co chwilę nerwowo wyszukiwać nienaturalnych zachowań pojazdów, ani śledzić na bieżąco całej floty, żeby móc szybko zareagować. Jeśli interesują Cię konkretne zdarzenia lub wartości, ustaw odpowiednie powiadomienie i otrzymuj alarm tylko w przypadku, gdy ono wystąpi.

  Zachęcamy do zapoznania się z nową funkcjonalnością w DS Locate, którą można znaleźć w zakładce "Usługi".

  ALARMY - nowa usługa. Reaguj szybko, oszczędzaj czas i pieniądze.
Blog Blog

Tematy warte zajrzenia!

FAQ FAQ

Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

Pomoc Pomoc

W przypadku problemów prosimy o kontakt.

Do pobrania Do pobrania

Pliki, które mogą Ci się przydać.

Mapa Mapa

Mapa strony. Na wszelki wypadek.