Monitoring samochodów osobowych

img06Oferujemy kompleksowe rozwiązania monitorujące GPS dla samochodów osobowych, które pozwolą efektywnie zarządzać Twoją flotą pojazdów. Precyzyjna lokalizacja, autoryzacja kierowców, kontrola paliwa czy ochrona pojazdów to tylko niektóre przydatne funkcje, które otrzymasz. Dzięki Naszym systemom monitorującym zwiększysz wydajność i bezpieczeństwo pracy. Od teraz masz pełną kontrolę nad swoją flotą samochodów osobowych w kraju i za granicą. Zacznij monitorować i wyprzedź konkurencję.

Już od 23 zł netto miesięcznie za pojazd. Zapytaj o ofertę »

Funkcje produktu:

 • 1. Lokalizacja pojazdów
  Nigdy nie masz pewności, czym zajmuje się Twój pracownik w godzinach pracy? A może chciałbyś to zweryfikować? Z Data System to proste, szybkie i tanie.
 • 2. Mapa / archiwum
  Standardem w Data System jest precyzyjna mapa Polski i Europy, która umożliwia monitorowanie poruszania się pojazdów w czasie rzeczywistym. Dodatkowo możesz pobrać archwium do 3 miesięcy wstecz i przeanalizować różne parametry interesującego Cię auta.
 • 3. Wyszukiwanie adresów/optymalizowanie tras
  Dajemy Ci szczegółową mapę Polski i Europy. Z niesamowitą precyzją możesz wyszukać miejscowość, ulicę i wytyczyć najlepszą trasę przejazdu. Nasz system pomoże Ci także uszeregować kolejność odwiedzin w poszczególnych miejscach, aby zminimalizować czas dojazdu.
 • 4. Podgląd czasowy
  System umożliwia udostępnienie podglądu wybranych samochodów innym osobom lub firmom. Wystarczy podać adres e-mail i czas, w którym inne osoby mają mieć wgląd w wybrane informacje. Po wskazanym terminie dostęp automatycznie wygasa.
 • 5. Informacje o odwiedzinach i miejscach zatrzymań
  System umożliwia dokładną weryfikację miejsc, jakie odwiedził w danym okresie lokalizowany pojazd, łącznie z czasem pobytu w poszczególnych punktach.
 • 6. Karta drogowa
  To doskonałe narzędzie do oceny zużycia paliwa i wykorzystania wybranego pojazdu.
 • 7. Alarmy
  Każde nieautoryzowane zdarzenie jest monitorowane, a sygnał od razu widoczny w aplikacji mapowej.
 • 8. Informacja o przekroczeniach prędkości i stylu jazdy
  System umożliwia dokładną obserwację przekroczeń prędkości całej floty lub konkretnego pojazdu. Uzyskasz informacje o dystansie oraz miejscu, w którym nastąpiło przekroczenie. Dodatkowo możesz sprawdzić styl jazdy kierowców, ocenić bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu.
 • 9. Autoryzacja i identyfikacja
  Dzięki Data System zawsze będziesz wiedział, kto i kiedy uruchamia dany pojazd. Sprawdzisz to na ekranie komputera lub telefonu komórkowego.
 • 10. Jazda prywatna/służbowa
  Odwieczny problem pracodawcy i zarządzającego flotą: jak rozróżnić jazdę służbową od prywatnej? Z Data System to bardzo proste. Wystarczy jeden, mały przycisk w samochodzie i nie ma już żadnych wątpliwości.
 • 11. Paliwo
  System pomoże Ci w kontroli zużytego paliwa. Otrzymasz bieżące informacje o ilości tankowań lub ewentualnych upuszczeń w danym okresie. Dowiesz się również, jaka jest łączna ilość zatankowanego paliwa oraz jego średnie zużycie.
  czytaj więcej >
 • 12. Temperatura
  System umożliwia monitorowanie bieżącej temperatury w przestrzeni ładunkowej pojazdu, dzięki kilkum zainstalowanym w niej termometrów.
 • 13. Ochrona
  System zapewni bezpieczeństwo Twoim pojazdom i przewożonym towarom. Dodatkowo umożliwi Ci otrzymanie zniżki w Towarzystwach Ubezpieczeniowych.
 • 14. TrafficInfo
  System pozwala na bieżące otrzymywanie informacji na temat utrudnień drogowych.

Zacznij oszczędzać! Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.