Monitoring samochodów dostawczych

Produkty monitorujące samochody dostawcze. Umożliwiają efektywne zarządzanie flotą pojazdów dzięki odpowiednio dobranym narzędziom. System zapewnia szybki i łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych informacji w czasie rzeczywistym. Gdziekolwiek jesteś możesz monitorować różne parametry poszczególnych pojazdów. Dzięki nam wyprzedzisz konkurencję. Przejmij kontrolę oraz zapewnij bezpieczeństwo i ochronę flocie samochodów dostawczych. Zobacz jakie możliwości oferuje monitoring GPS dla pojazdów dostawczych.

 

Już od 23 zł netto miesięcznie za pojazd. Zapytaj o ofertę »

Funkcje produktu:

 • 1. Lokalizacja Pojazdów
  Nigdy nie masz pewności, czym zajmuje się Twój pracownik w godzinach pracy? A może chciałbyś to zweryfikować? Z Data System to proste, szybkie i tanie.
 • 2. Mapa/archiwum
  Standardem w Data System jest precyzyjna mapa Polski i Europy, która umożliwia monitorowanie poruszania się pojazdów w czasie rzeczywistym. Dodatkowo możesz pobrać archiwum do 3 miesięcy wstecz i przeanalizować różne parametry interesującego Cię auta.
 • 3. Wyszukiwanie adresów/optymalizowanie tras
  Dajemy Ci szczegółową mapę Polski i Europy. Z niesamowitą precyzją możesz wyszukać miejscowość, ulicę i wytyczyć najlepszą trasę przejazdu. Nasz system pomoże Ci także uszeregować kolejność odwiedzin w poszczególnych miejscach, aby zminimalizować czas dojazdu.
 • 4. Podgląd czasowy
  System umożliwia udostępnienie podglądu wybranych samochodów innym osobom lub firmom. Wystarczy podać adres e-mail i czas, w którym inne osoby mają mieć wgląd w wybrane informacje. Po wskazanym terminie dostęp automatycznie wygasa.
 • 5. Informacja o odwiedzinach i miejscach zatrzymań
  System umożliwia dokładną weryfikację miejsc, jakie odwiedził w danym okresie lokalizowany pojazd, łącznie z czasem pobytu w poszczególnych punktach.
 • 6. Karta drogowa
  To doskonałe narzędzie do oceny zużycia paliwa i wykorzystania wybranego pojazdu.
 • 7. Alarmy
  Każde nieautoryzowane zdarzenie jest monitorowane, a sygnał od razu widoczny w aplikacji mapowej.
 • 8. Informacja o przekroczeniach prędkości i miejscach zatrzymań
  System umożliwia dokładną obserwację przekroczeń prędkości całej floty lub konkretnego pojazdu. Uzyskasz informacje o dystansie oraz miejscu, w którym nastąpiło przekroczenie. Dodatkowo możesz sprawdzić styl jazdy kierowców, ocenić bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu.
 • 9. Autoryzacja i identyfikacja
  Dzięki Data System zawsze będziesz wiedział, kto i kiedy uruchamia dany pojazd. Sprawdzisz to na ekranie komputera lub telefonu komórkowego.
 • 10. Jazda prywatna/służbowa
  Odwieczny problem pracodawcy i zarządzającego flotą: jak rozróżnić jazdę służbową od prywatnej? Z Data System to bardzo proste. Wystarczy jeden, mały przycisk w samochodzie i nie ma już żadnych wątpliwości.
 • 11. Paliwo
  System pomoże Ci w kontroli zużytego paliwa. Otrzymasz bieżące informacje o ilości tankowań lub ewentualnych upuszczeń w danym okresie. Dowiesz się również, jaka jest łączna ilość zatankowanego paliwa oraz jego średnie zużycie.
 • 12. Temperatura
  System umożliwia monitorowanie bieżącej temperatury w przestrzeni ładunkowej pojazdu, dzięki kilku zainstalowanym w niej termometrów.
 • 13. Ochrona
  System zapewni bezpieczeństwo Twoim pojazdom i przewożonym towarom. Dodatkowo umożliwi Ci otrzymanie zniżki w Towarzystwach Ubezpieczeniowych.
 • 14. TrafficInfo
  System pozwala na bieżące otrzymywanie informacji na temat utrudnień drogowych.

Zacznij oszczędzać! Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.