Monitoring kolei

Produkty przeznaczone dla kolei związane są z lokalizacja składów, oszczędnością paliwa, zarządzaniem oraz ochroną pociągów. Dokładna informacja o lokalizacji, dedykowane alarmy, monitoring paliwa czy autoryzacja maszynistów to tylko niektóre elementy złożonego systemu monitorowania GPS dla kolei. System zapewnia pełne bezpieczeństwo pociągom oraz przewożonym pasażerom.

Zostaw kontakt, aby dowiedzieć się jak wykorzystać monitoring w Twojej firmie »

Funkcje produktu:

 • 1. Lokalizacja pojazdów
  Nigdy nie masz pewności, czym zajmuje się Twój pracownik w godzinach pracy? A może chciałbyś to zweryfikować? Z Data System to proste, szybkie i tanie.
 • 2. Mapa/archiwum
  Standardem w Data System jest precyzyjna mapa Polski i Europy, która umożliwia monitorowanie poruszania się pojazdów w czasie rzeczywistym. Dodatkowo możesz pobrać archiwum do 3 miesięcy wstecz i przeanalizować różne parametry interesującego Cię auta.
 • 3. Alarmy
  Każde nieautoryzowane zdarzenie jest monitorowane, a sygnał od razu widoczny w aplikacji mapowej.
 • 4. Informacja o przekroczeniach prędkości i stylu jazdy
  System umożliwia dokładną obserwację przekroczeń prędkości całej floty lub konkretnego pojazdu. Uzyskasz informacje o dystansie oraz miejscu, w którym nastąpiło przekroczenie. Dodatkowo możesz sprawdzić styl jazdy kierowców, ocenić bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu.
 • 5. Autoryzacja i identyfikacja
  Dzięki Data System zawsze będziesz wiedział, kto i kiedy uruchamia dany pojazd. Sprawdzisz to na ekranie komputera lub telefonu komórkowego.
 • 6. Paliwo
  System pomoże Ci w kontroli zużytego paliwa. Otrzymasz bieżące informacje o ilości tankowań lub ewentualnych upuszczeń w danym okresie. Dowiesz się również, jaka jest łączna ilość zatankowanego paliwa oraz jego średnie zużycie.
 • 7. Temperatura
  System umożliwia monitorowanie bieżącej temperatury w przestrzeni ładunkowej pojazdu, dzięki kilku zainstalowanym w niej termometrów.

Zacznij oszczędzać! Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.